Bylinné kapsle, tablety

BRAHMI  (Bacopa monnieri)  kapsle 60 ks, Ayurvita Zobrazit větší

BRAHMI (Bacopa monnieri) kapsle 60 ks, DNM

260,00 Kč

Skladem

BRAHMI  (Bacopa monnieri)  kapsle 60 ks, DNM


Doplněk stravy - Brahmi je nervové tonikum. Napomáhá udržet dobré zdraví, zvýšuje vitalitu a příznivě působí na imunitní systém. 

Podrobnosti

Doplněk stravy - Brahmi je nervové tonikum. Napomáhá udržet dobré zdraví, zvýšuje vitalitu a příznivě působí na imunitní systém.Složení v 1 kapsli: BRAHMI (Bacoba Monnier)  250 mg, vegetariánská kapsle HPMCUžívání: Dospělí (14 let a výše) 2 kapsle 1x denně po jídle, zapít dostatečným množstvím vody. Neužívejte nalačno. 


Upozornění: Uchovejte v chladu a suchu. Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 14ti let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek nenahrazuje léky a lékařskou péči. Pokud se objeví nějaké vedlejší účinky, konzultujte s vaším lékařem či lékárníkem.


Vyrobeno v Indii


Obsah balení: 60 ks


 


Dovozce do EU a distributor v ČR: D N M company s.r.o., Trávníky 201, Střílky


Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č,1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o pozitivních účincích tohoto produktu na Váš organismus, Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře, Více informací naleznete také v sekci Informace a články - podkategorie Byliny A-Z: Brahmi - Bacopa monnieri

Příslušenství