Bylinné kapsle, tablety

BRAHMI  (Bacopa monnieri)  kapsle 60 ks, Ayurvita Zobrazit větší

BRAHMI (Bacopa monnieri) kapsle 60 ks, Ayurvita

249,00 Kč

Skladem

Brahmi - Bacopa monnieri 60 kapslí, Ayurvita


Brahmi je nervové tonikum. Napomáhá udržet dobré zdraví, zvšuje vitalitu a příznivě působí na imunitní systém.

Podrobnosti

Brahmi - Bacopa monnieri 60 kapslí, Ayurvita


Doplněk stravy


Brahmi je nervové tonikum. Napomáhá udržet dobré zdraví, zvšuje vitalitu a příznivě působí na imunitní systém.Složení v 1 kapsli: BRAHMI (Bacoba Monnier) 8:1 extrakt z celé rostliny 397 mg, Guduchi (Tinospora cordifolia - Chebule srdčitá) 4:1 extrakt ze stonku 30 mg, vegetariánská celulózová 100 mg, oxid křemičitý 3 mg, rostlinný stearan hořečnatý 3,5 mgUžívání: Dospělí (14 let a výše) 1 kapsle 2x denně po jídle, zapít dostatečným množstvím vody.


Upozornění: Uchovejte v chladu a suchu. Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 14ti let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek nenahrazuje léky a lékařskou péči. Pokud se objeví nějaké vedlejší účinky, konzultujte s vaším lékařem či lékárníkem.


Obsah balení: 60 ks (32 g)


Dovozce do EU a distributor v ČR: D N M company s.r.o., Trávníky 201, Střílky

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č,1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o pozitivních účincích tohoto produktu na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

Příslušenství