Oleje

Bio-Detox Extra panenský olej z Ostropestřce mariánského 500 ml

209,00 Kč

Skladem

Ostropestřec mariánský - Extra panenský olej - 500 ml


Olej z ostropestřce mariánského především posiluje játra a může bránit propuknutí jaterních nemocí. Zároveň může působit preventivně jako ochrana játrům. Dále se ostropestřec olej užívá při potížích se žlučníkem a při celkové detoxikaci organismu. Samotný olej z ostropestřce mariánského může také působit na akné, lupénku nebo na popáleniny.


Zevně je možné použít olej z ostropestřce mariánského na křečové žíly a hemeroidy a je vhodný při masážích.

Podrobnosti

Extra panenský olej Ostropestřec mariánský - 500 ml


Extra panenský, za studena lisovaný olej z Ostropestřce mariánského je oblíbený produkt, který se získává z rostliny zvané ostropestřec mariánský (Silybum marianum). Olej je lisován přímo z jejích plodů.


Ostropestřcový olej obsahuje kyselinu linolovou, známou také jako omega 6 a přírodní vitamín E. Příznivě ovlivňuje jaterní metabolismus. Ostropestřecový olej je vhodný k použití ve studené kuchyni.


Ostropestřec mariánský - olej se užívá v čtrnácti až dvacetidenní kúře, během které je ideální dávkovat jednu až dvě lžičky oleje denně, a to ráno nalačno nebo večer před spaním.


Ostropestřec mariánský olej je vhodný pro vnitřní i vnější použití. Výborně se doplňuje také s dalšími přírodními produkty např. s Mladým ječmenem, který je mimo jiné bohatý na vitamíny, minerály a nejrůznější enzymy.


Olej z ostropestřce mariánského může pozitivně působit v celé řadě oblastí. Především posiluje játra a může bránit propuknutí jaterních nemocí. Zároveň může působit preventivně jako ochrana játrům. Dále se ostropestřec olej užívá při potížích se žlučníkem a při celkové detoxikaci organismu.


Ostropestřecový olej je výborným antioxidantem, který může chránit buňky před volnými radikály.


Složení: 100% olej ze semen Silybum marianum (ostropestřec mariánský)


Objem: 500 ml


Dávkování: dospělí 5ml (1lžička) 2x denně děti od 3 let: 1ml (1/2 čajové lžičky) 2x denně. Maximální denní dávka 10ml obsahuje 10ml oleje ze semínek ostropestřce mariánského (Silybum marianum)


Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.


Upozornění: Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék. Není náhradou pestré stravy. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Děti nad 3 roky, těhotné a kojící ženy, musí konzultovat užívání s odborníkem. Může mírně zvyšovat krevní tlak. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.


Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice.


Vyrobeno v EU pro Bio-detox s.r.o.


Distributor: Bio-detox s.r.o., Neumannova 1453/28 156 00 Praha 5 IČ: 01657011 DIČ: CZ01657011