Sirupy, oleje, kapky

Kanadská brusinka AF tinktura Zobrazit větší

Kanadská brusinka lyofilizovaná AF tinktura 50 ml, Salvia Paradise

157,00 Kč

Skladem

1 Položka

Kanadská brusinka bezalkoholová tinktura 50ml


Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny.


Tinktura neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla.

Podrobnosti

Kanadská brusinka lyofilizovaná AF tinktura 50ml


Označení AF znamená Alcohol Free - přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin.


Klikva velkoplodá je malý plíživý keřík dorůstající výšky až 1 m. Známá je též jako kanadská brusinka. Domovinou jí je Severní Amerika. Ceněná a pěstovaná je především pro své chutné plody, které se velikostně dají přirovnat k angreštu, avšak barva je načervenalá až červená. Plody kanadské brusinky mají kyselou ovocitou příchuť, kterou si zachovávají zejména lyofilizované plody, ze kterých je AF tinktura od Salvia Paradise® vyrobena.


Kanadská brusinka neboli klikva velkoplodá sušená mrazem – vakuové vymrazování neboli lyofilizace je nejšetrnější způsob zpracování ovoce. Zachovává si až 90 % obsahových látek. Kanadská brusinka obsahuje tzv. proanthokyanidiny (PAC).


Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o účincích těchto plodů a látce PAC na váš organismus. 

Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře. Více informací naleznete také v naší sekci Informace a články - kategorie Byliny A - Z - článek Kanadská brusinka - Klikva velkoplodá - Vaccinium macrocarpon

Tinktura neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla.


Tradiční použití: Po protřepání dospělí (75 kg) 20 kapek 3× denně. Dětem dávkujeme úměrně jejich tělesné hmotnosti. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje 3 810 mg čerstvé rostlinné hmoty.


Složení: Glycerol ; čištěná voda; Vaccinium macrocarpon


Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!!


Balení: 50 ml


Doplněk stravy
 

Příslušenství