Sirupy, oleje, kapky

LR Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus 6x 1000 ml Zobrazit větší

LR Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus 6 x 1000 ml

3 408,00 Kč

Skladem

LR Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus (zázvor) 6 x 1 000 ml


Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus pro posílení imunitního systému, jeho aktivaci a stimulaci díky unikátní kombinaci aktivních složek.


V porovnání s Aloe Vera Drinking Gelem Traditional s medem obsahuje Immune Plus navíc 6 posilovačů imunity: zázvor, citron, med, vitamin C, zinek a selen.

Podrobnosti

LR Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus (zázvor) 6 ks x 1 l


Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus pro posílení imunitního systému, jeho aktivaci a stimulaci díky unikátní kombinaci aktivních složek.


V porovnání s Aloe Vera Drinking Gelem Traditional s medem obsahuje Immune Plus navíc 6 posilovačů imunity: zázvor, citron, med, vitamin C, zinek a selen.


Immune Plus je tak skutečným odborníkem na imunitní systém a komplexním posílením tělu vlastního imunitního systému. Vysoká kvalita je potvrzena nezávislými instituty, jako je SGS Institut Fresenius a IASC.


Neobsahuje umělá barviva a aloin*.


TROJNÁSOBNÉ PLUS PRO VÁŠ IMUNITNÍ SYSTÉM  • + POSÍLENÍ: díky zázvoru, medu a selenu budou existující buňky posíleny3
  • + AKTIVACE: aktivuje se produkce nových buněk1,3
  • + STIMULACE: díky vitamínu C obsaženému v zázvoru a citronu může imunitní systém reagovat rychleji3

Cílová skupina: Ženy a muži, kteří chtějí posílit tělu vlastní imunitní systém, dlouhodobě nebo sezónně. Vhodný je zejména pro osoby, které jsou pravidelně vystavovány nepříznivému počasí nebo přicházejí do kontaktu s mnoha lidmi.


Oblasti použití:  • pro normální tvorbu kolagenu1
  • pro normální funkci kostí1
  • pro normální funkci chrupavek1
  • pro normální energetický metabolismus1
  • pro normální činnost nervového soustavy2

Doporučené dávkování: 3x denně 30 ml (odpovídá 3 uzavíracím víčkům), nejlépe před jídlem (v případě potřeby smíchejte s vodou nebo ovocnou šťávou). Před použitím protřepejte. Po otevření skladujte v lednici a postupně spotřebujte.


Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy, která je spolu se zdravým životním stylem důležitá. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.


Vhodné související produkty: Aloe Vera produkty kosmetické péče, Super Omega Kapsle, Reishi Plus Kapsle.


Složení: Aloe Vera (Barbadensis Miller) Gel (85 %), květový med (8 %), šťáva ze zázvoru (Zingiber officinale) (6 %), koncentrát citronové šťávy (Citrus limon), vitamín C (kyselina L-askorbová), okysličovadlo (kyselina citronová), stabilizátor (xanthan), konzervační látka (sorbát draselný), 3-hydrát citrátu zinečnatého, seleničitan sodný.


                                 ve 100 ml                                               v 90 ml (= 3 x 30 ml)


Vitamín C                 89 mg (111 %*)                                     80 mg (100 %*) Zinek                        11 mg (110 %*)                                     10 mg (100 %*) Selen                        50 µg (91 %*)                                        45 µg (82 %*)


1 Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.


2 Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, funkci chrupavek a pokožky.


3 Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.

Obsah balení

Příslušenství